Alumen Yapı Sistemleri
Alumen Yapı Sistemleri
EN

HİKAYEMİZ

Firma kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Tolga ÇELİK; 1999 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. Meslek hayatı boyunca çeşitli projelerde mimar, şantiye şefi, proje müdürü gibi görevlerde bulunan Tolga Çelik, 2004 yılında alüminyum cephe sektörüne yatırım yaparak, inşaat sektörü için üretime başlamıştır. Mesleği ve geçmişten gelen sektör tecrübesi ile ALUMEN markasını yaratmıştır.

ALUMEN yurt içinde ve yurt dışında; otel, AVM, rezidans, konut, iş merkezleri gibi büyük ölçekli projelerin cephe taahhüt işlerini alarak, zamandan ve kaliteden taviz vermeyen politikasıyla işlerini tamamlamış, her projenin sonunda sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

ALUMEN, sektördeki tecrübesiyle müşterilerine akılcı çözümler üreten bir firma olmayı kendisine ilke edinerek, rasyonel anlamdaki büyümesine hızla devam etmektedir.

ALUMEN, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde 15 dönüm arazi üzerine kurulu 11.000 m2 kapalı alana sahip modern tesisi ile Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır.

Buradan aldığı güçle, İngiltere ve Romanya’ya yapmakta olduğu ihracatla ülke ekonomisine katkı vermenin büyük gururunu yaşamaktadır.

ALUMEN, dünyadaki gelişmelere kayıtsız kalmayarak; üretimde, yönetimde ve hizmette en iyiyi, en doğruyu ve en kaliteliyi yakalama çabası içindedir. Sektörde kalıcı olmayı hedefleyen firmamız, kalite yönetim sistemi çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Alumen Yapı

Firma ülkenin farklı bölgelerinde otel, AVM, rezidans gibi büyük projelerin altına imzasını atarken, istikrar, güven ve kalite politikasıyla her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

ALUMEN, sektördeki tecrübesiyle müşterilerine akılcı çözümler üreten bir firma olmayı kendisine ilke edinerek, rasyonel anlamdaki büyümesine hızla devam etmektedir.

ALUMEN’in 15 dönüm arazi üzerine kurulu 10.000 m 2 kapalı alana sahip üretim tesisi, 2018 yılının son ayı içerisinde Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete başlamıştır.

Yeni yatırımıyla birlikte üstlenmiş olduğu projelere daha geniş kapsamlı hizmet verebilen ALUMEN, Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır.

ALUMEN, sektördeki, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelere kayıtsız kalmamış; üretimde, yönetimde ve hizmette en iyiyi, en doğruyu ve en kaliteliyi yakalamıştır. Sektörde kalıcı olmayı hedefleyen firma, kalite yönetim sistemi çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.


TEKNOLOJİMİZ

Kurulduğu günden bu yana geliştirmekte olduğu alt yapısı ve üretim modeli ile daima geleceği hedefleyen Alumen,

Endüstüri 4.0 standartlarında yapay zeka destekli üretim kabiliyeti, denetim ve takip alt yapısı, ulusal ve uluslar arası online müşteri sipariş tekip sistemleri, yapay zeka destekli üretim ve bunu gibi bir çok yüksek teknoloji ensdüstüri standartları ile hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verirken aynı zamanda memnuniyetlerini ve tedarik performanslarını en yüksek düzeyde tutmak için kalite standartlarımızı en yüksek teknoloji ve iletişim modelleri ile desteklemekteyiz.

Alumen Yapı

KURUMSAL BİLGİLER

Ünvan

Alumen Mimari Cephe Sistemleri AŞ.

Vergi Dairesi

Kurumlar Vergi Dairesi

Vergi Numarası

068 082 5680

Fatura Adresi

AOSB 3. Kısım 25. Cadde No 24. Döşemealtı / Antalya

Telefon

+90 242 312 18 45

E-Posta

[email protected]