Alumen Yapı Sistemleri
Alumen Yapı Sistemleri
TR
KALİTE İLE ESTETİĞİN BULUŞTUĞU
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER
ALUMEN YAPI ALÜMİNYUM DOĞRAMA VE CEPHE ÜRETİMİNDE SİZE DOĞRU VE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER SUNAR.

Firma kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Tolga ÇELİK; 1999 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. Meslek hayatı boyunca çeşitli projelerde mimar, şantiye şefi, proje müdürü gibi görevlerde bulunan Tolga Çelik, 2004 yılında alüminyum cephe sektörüne yatırım yaparak, inşaat sektörü için üretime başlamıştır. Mesleği ve geçmişten gelen sektör tecrübesi ile ALUMEN markasını yaratmıştır.

ALUMEN yurt içinde ve yurt dışında; otel, AVM, rezidans, konut, iş merkezleri gibi büyük ölçekli projelerin cephe taahhüt işlerini alarak, zamandan ve kaliteden taviz vermeyen politikasıyla işlerini tamamlamış, her projenin sonunda sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

ALUMEN, sektördeki tecrübesiyle müşterilerine akılcı çözümler üreten bir firma olmayı kendisine ilke edinerek, rasyonel anlamdaki büyümesine hızla devam etmektedir.

ALUMEN, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde 15 dönüm arazi üzerine kurulu 11.000 m2 kapalı alana sahip modern tesisi ile Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır.

Buradan aldığı güçle, İngiltere ve Romanya’ya yapmakta olduğu ihracatla ülke ekonomisine katkı vermenin büyük gururunu yaşamaktadır.

ALUMEN, dünyadaki gelişmelere kayıtsız kalmayarak; üretimde, yönetimde ve hizmette en iyiyi, en doğruyu ve en kaliteliyi yakalama çabası içindedir. Sektörde kalıcı olmayı hedefleyen firmamız, kalite yönetim sistemi çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

visual
İYİ PLANLAMA FARKI VE KALİTEYİ GÖSTERİR.

Firma ülkenin farklı bölgelerinde otel, AVM, rezidans gibi büyük projelerin altına imzasını atarken, istikrar, güven ve kalite politikasıyla her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. ALUMEN, sektördeki tecrübesiyle müşterilerine akılcı çözümler üreten bir firma olmayı kendisine ilke edinerek, rasyonel anlamdaki büyümesine hızla devam etmektedir.

ALUMEN’in 15 dönüm arazi üzerine kurulu 10.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisi, 2018 yılının son ayı içerisinde Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete başlamıştır. Yeni yatırımıyla birlikte üstlenmiş olduğu projelere daha geniş kapsamlı hizmet verebilen ALUMEN, Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır.

ALUMEN, sektördeki, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelere kayıtsız kalmamış; üretimde, yönetimde ve hizmette en iyiyi, en doğruyu ve en kaliteliyi yakalamıştır. Sektörde kalıcı olmayı hedefleyen firma, kalite yönetim sistemi çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

GET CONTACT WITH US

Projenizi bizimle paylaşın, profesyonellik, kalite ve güvenin avantajına hemen bu gün sahip olun.

GET CONTACT